A hölgyek azt várják, olvassanak a gondolataikban
"Már megint úgy néz" - meglepődnél, min agyal a nő!
Uraim, a helyzet az, hogy a nők azt gondolják, olvasunk a gondolataikban. Pedig sajnos nem így van. Hogyan fejthetnénk meg mégis, mit akarnak, mit vegyünk észre, ha nem mondják?
2011.11.08 18:54ma.huNem ritka, hogy egy férfi és egy nő azért vitázik össze, mert egyszerűen félreértik egymást - magyarul "nem értik, mit nem ért a másik." Ami a nőnek egyértelmű, az a férfinak nem az, és fordítva.
Íme néhány általános eset, amikor a hölgyek úgy vélik, a pasinak már rég ki kellett volna találnia, mit gondolnak, mire vágynak, mi nem tetszik nekik. Túlzásokba nem fogunk esni - egy Facebook-felmérés szerint ugyanis 257 dolog van, amit szeretne a nő, ha a férfi tudna -, de a leglényegesebbeket csokorba szedjük.
1. Soha ne próbáljuk mindenáron lenyűgözni a nőt, különösen ne káromkodással, keménykedéssel, illetve azzal, hogy komolyabb ok nélkül is vitába szállunk, verekedésbe kerülünk másokkal.
2. Nem borotválja minden nap a lábát. Legyünk túl ezen!
3. Ha felszedünk egy nőt, nem fogja azt gondolni, hogy annyira elbűvölte a férfit, illetve hogy komoly érdeklődővel van dolga. Azt fogja gondolni, hogy csak "azt" akarja.
4. Nem minden nőt érdekel a pénz. Akiket igen, azoknak sokkal nehezebb minden igényét kielégíteni.
5. Ha bemutatjuk a hölgyet másoknak, ne a nevét mondjuk, hanem hogy a barátnőnk!
6. Ha a férfi egy másik nőismerősével megoszt dolgokat, bármit is mond neki vagy tesz vele, ám nem akar erről a barátnőjével beszélni, azt a nő megcsalásnak fogja fel.
7. A nők mindig aggódnak, ha nem válaszol a férfi az sms-ükre. Szinte állandóan ellenőrzik a telefonjukat, kaptak-e választ, és ha nem, az idegességük egyre nő.
8. Állandóan aggódnak más nők miatt - ilyen a természetük. Ha nők közé kerülnek, összehasonlítgatják magukat a többiekkel, és amiatt szorongnak, nem jobb-e az a személy náluk. Ezért ha női társaságban vagyunk, tanácsos a párunkat átkarolni, hogy érezze, őt szeretjük...
9. A nők sokat rágódnak azon, hogyan írta le a férfi, hogy "szeretlek". Jelentőséget tulajdonítanak neki.
10. Ha egy nő hisztissé válik valami miatt, a legjobb amit tehetünk, ha kimutatjuk, hogy szeretjük, és nagyobb figyelmet szentelünk neki!
Kapcsolódó írások:
- Most már tiszta - ezt várja a férfitól a mai nő!
- Kútba esett randi: miért nem hív vissza a nő?
- Hoppá - a nők is túl korán elélveznek?
- Műköröm és cukikutyák - 10 jel, hogy a nő sokba kerül!
- "Mi? Hogy orgazmus közben lássák az arcom...?!"
- "Képzeld el, milyen izgató lesz..." - A nőn múlik az édes hármas?
- A pasik szeretik a melleket - ezen kéne aggódniuk a nőknek!
- Három ordító jel, hogy a nő már nem szeret téged...
- Szex: Baj van, ha mindenben a nő dönt?
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06