Magyar Nemzet: listázzák egymást az MSZP-sek
Az MSZP-ben többen támogatják Gyurcsányt, mint Mesterházyt
Egymást listázzák a szocialisták - állítja csütörtöki számában a Magyar Nemzet, amely egy belső használatra készült és a lap birtokába került kimutatásra hivatkozva azt is közli: az MSZP frakciójában többen vannak, akik Gyurcsány Ferencet támogatják, mint akik Mesterházy Attilát.
2011.04.07 08:44MTIA dokumentumra hivatkozva a lap azt közölte: az 58 fős frakcióban 27-en Gyurcsány Ferenc volt kormányfő hívei, 16 képviselőre tekintenek úgy, mint aki a jelenlegi pártelnökkel, Mesterházy Attilával szimpatizál, és van még 15 ember, akiről nem lehet megmondani, melyik oldalon áll.
A lap pontosan meg nem nevezett forrásból származó értesülése szerint mindkét oldalon készülnek a birtokukba került kimutatáshoz hasonló listák, amelyeken a helyi, megyei szervezetek tagjait, de főleg a tisztséget viselőket tartják nyilván.
Kapcsolódó írások:
- MSZP: Hoffmann Rózsa maradjon világnézetileg semleges
- MSZP: Matolcsy "mint egy Mekk Elek"
- Fővárosi Közgyűlés: zászlókkal vonulgat az MSZP
- MSZP: folytatódik a "jövőfelélő káosz" a fővárosban
- MSZP: a fővárosi vezetés leépíti az intézményeket
- Jobbik: "az MSZP a cigányok pártja"
- Elvesztette fejét a Pest megyei MSZP