Nem volt kiemelt rendőri intézkedés

Országszerte 555 rendezvény fejeződött be

Országszerte 555 rendezvény fejeződött be szombaton 16 óráig az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 160. évfordulóján, 100 van folyamatban és még 151 várható - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.

2008.03.15 18:10MTI

A rendőrségi közlés szerint a szombaton befejezett rendezvények közül 5 fokozott kockázatú és 10 kiemelt kockázatú rendezvény volt. A fővárosban 54 rendezvény fejeződött be és 34 van folyamatban, valamint további hat rendezvény várható még. Országosan a rendezvényeken kiemelt rendőri intézkedések nem történtek.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.