Tátrai maradt

Elbocsátották, mégis döntéseket hozhat - Tátrai valamit tud

Tátrai Miklós a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő (MNV) kedden leváltott elnöke továbbra is tagja a szervezet döntéseit hozó Nemzeti Vagyongazdálkodási Tanácsnak - olvasható a pénteki Magyar Nemzetben.

2009.07.17 07:31Magyar Nemzet

A napilap úgy tudja: Tátrai Miklós a tanács csütörtöki rendkívüli ülésén is részt vett, amelyen Kamarás Miklós, a vagyonkezelő új elnöke aláírta a munkaszerződését.

A cikk szerint azzal, hogy Tátrai Miklóst a pénzügyminiszter felmentette a vezérigazgatói tisztségből, nem szűnt meg a tagsága a vagyongazdálkodási tanácsban, amelynek tagjait nehéz a helyükről eltávolítani.

A miniszterelnök ugyan felmentheti a vagyongazdálkodási tanács tagjait, de csak akkor, ha az érintett neki fel nem róható okból nem képes eleget tenni a megbízatásából adódó feladatoknak - olvasható a Magyar Nemzetben.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.