Görbe tükör vicces plakátokkal
Így kormányoztok ti...- plakátpályázatot hirdetett a Fidesz
Így kormányoztok ti... címmel plakátpályázatot indít a Fidesz, az ellenzéki párt a "Gyurcsány-kormány diadalmenetéről" vár vicces képeket.
2008.02.01 19:51MTIA Fidesz internetes oldalán megjelent felhívás szerint olyan vicces plakátokat, képeket, rajzokat, montázsokat, karikatúrákat várnak, amelyek "görbe tükröt tartanak a kormány elé, bemutatva a magyar mindennapok abszurditását".
"Postai kerékpár 180 ezerért, négyes metró négyszeres áron, lankás vidékre völgyhíd, ötszörösen beszedett vizitdíj" - említ néhány példát a honlap szerkesztősége a lehetséges témák közül. A beküldött képek első válogatása már február 16-tól megjelenik a honlapon, ezekre szavazni is lehet majd, a díjakat pedig március 4-én adják át.
Tavaly a Fidelitas hirdetett "Mit kaptál Gyurcsánytól?" címmel plakátpályázatot. Később a Fidesz ifjúsági társszervezete elhatárolódott az egyik beküldött és a honlapjára felkerült képtől, miután több sajtóorgánum is kifogásolta "Kohnvergencia program" -feliratú montázst.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06