Nyugatra költözött volna a Fidesz-vezér
Őszinte videó! Orbán: majdnem Münchenben maradtam!
Orbán Viktor a Fidesz elnöke, feleségével Lévai Anikóval majdnem maga mögött hagyta a szocialista, szegény Magyarországot, hogy a szabadabb Nyugatot válassza. Orbán a rendszerváltozás nehézségeiről beszélt az OVTV-nek a Fidesz születésnapján.
2009.04.03 09:48ma.hu/OVTVOrbán Viktor 1984-ben nagy döntés előtt állt: költözni a szabad Nyugatra, vagy itt maradni a szegény Magyarországon és küzdeni a változásért. A Fidesz elnöke az utóbbit választotta.
- 84-ben voltam előszzör Nyugaton a feleségemmel, egy hónapon keresztül diákként utaztunk, nagy kaland volt szegény nyország, szegény gyermekeiként. Leültünk az Anikóval, hogy kint maradunk -e, szép vonzó lehetősg volt, kint maradni a szép új világban. Tudtuk, hogy Magyarországon változás van, úgy döntöttünk részt veszünk a változásban, mert biztos voltam benne, hogy megtörténik - nyilatkozta Orbán Viktor a saját honlapján üzemelő televíziónak.
A teljes videó-interjú itt:
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06