Egy hétig gondolkodik

Bokros Lajos jövő vasárnap dönt az MDF felkéréséről

Jövő vasárnap jelenti be Bokros Lajos, hogy elfogadja-e az MDF felkérését a párt európai parlamenti listájának vezetéséről. Mindenesetre megtisztelőnek tartja a felkérést.

2009.02.28 13:11MTI

Ez derül ki az index.hu internetes portálról.

Bokros Lajos megtisztelőnek tartja az MDF felkérését. Az egykori pénzügyminiszter szombat délelőtt nyilatkozott erről Budapesten, mielőtt Dávid Ibolya MDF-elnök társaságában megérkezett az Antall József Alapítvány rendezvényére - írták.

Bokros Lajos az alapítvány zárt rendezvényén ismerteti elképzeléseit. A volt miniszter jövő szombaton részt vesz az MDF Országos Választmányának ülésén, és ezután dönt arról, hogy vállalja-e a felkérést. Dávid Ibolya, az MDF elnöke a párt keddi elnökségi ülése után jelentette be, hogy Bokros Lajos volt pénzügyminisztert, a Közép-Európai Egyetem (CEU) tanárát kéri fel az MDF elnöksége arra, hogy legyen az európai parlamenti (EP) választásokon a párt listavezetője.

Már korábban megszületett a döntés arról, hogy a Fidesz-KDNP listáját Schmitt Pál, az SZDSZ listáját pedig Szent-Iványi István vezeti. Az MSZP listavezetője Göncz Kinga külügyminiszter lesz.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.