Keresik az elkövetőt
Bankrablás volt a Nagytétényi úton
Kiraboltak egy bankot kedd délelőtt a főváros XXII. kerületében, a Nagytétényi úton. Az elkövető fényes nappal egy fegyvernek látszó tárgyal hatolt be a pénzintézetbe - közölte Bognár Kinga a BRFK szóvivője.
2013.10.15 11:46MTIBognár Kinga elmondta: egy férfi fegyverrel vagy annak utánzatával fenyegette meg a pénzintézet alkalmazottjait a bevételt követelve, majd a pénzzel elmenekült a helyszínről. A körülbelül 180 centiméter magas, 30 év körüli férfi a rablás idején fekete kabátot, fekete sapkát, napszemüveget és farmernadrágot viselt.
A rendőrség nagy erőkkel keresi az elkövetőt - tette hozzá a szóvivő.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06