Küzdeni, dolgozni kell érte

Balog: ragaszkodni kell ahhoz, hogy a tudás érték

Az emberierőforrás-miniszter szerint ragaszkodni kell ahhoz, hogy a tudás érték, amit csak küzdelem, kemény munka árán lehet és kell megszerezni.

2013.09.13 18:21MTI

Balog Zoltán, a Pécsi Tudományegyetem (PTE) jogelődje, az Erzsébet Tudományegyetem Pozsonyból Pécsre költözésének 90. évfordulója alkalmából tartott jubileumi tanévnyitó szenátusi ülésén hangsúlyozta: ragaszkodni kell a hagyományokhoz, a polgári értékekhez és erényekhez is, mert ezek nélkül sem az intézményeknek, sem Magyarországnak nincs jövője.

Bódis József rektor arról szólt, hogy a PTE az elmúlt években nehéz gazdasági helyzetben, "viszontagságos időkben" is képes volt a minőség irányába mutató eredmények elérésére.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.