A bíróság létrehozta a csatorna szerződését

A Klubrádió igényt tart az ingyenes frekvenciára

A Klubrádió igényt tart arra, hogy sok más médiaszereplőhöz hasonlóan frekvenciadíj fizetése nélkül sugározhassa adását Budapesten.

2013.04.25 19:37MTI

Arató András, a rádió elnök-vezérigazgatója közölte: a döntés ellenére várhatóan egy héten belül aláírják a médiaszolgáltatási szerződésüket egy másik, az általuk eddig is használt 95,3 MHz-es frekvenciára, amelyet nemrég ítélt meg számukra a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa.
 
Hozzátette: a csütörtöki bírósági döntés alapján a leghamarabb is több hét múlva állapodhatnak meg a hatósággal, míg a másik frekvenciával kapcsolatos, 45 napos szerződéskötési kötelezettségük bő egy héten belül lejár. A Klubrádió ugyanakkor nem zenei rádióként kíván működni - hangsúlyozta a vezérigazgató, utalva arra, hogy a 92,9 MHz-en megőrizhetik jelenlegi profiljukat.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.