Hivatalosan is újrajelölik Obamát
Mesterházy is részt vesz az amerikai Demokrata Konvención
Az amerikai Demokrata Párt meghívásának eleget téve Mesterházy Attila, az MSZP elnöke részt vesz a Charlotte-ban rendezendő Demokrata Konvención.
2012.09.04 10:12MTIA kedden kezdődő, háromnapos eseményen Barack Obama elnököt hivatalosan is újrajelölik, mint az Egyesült Államok demokratapárti elnökjelöltjét.
A szocialista párt közleménye szerint Mesterházy Attila találkozik Obama kampánystábjának tagjaival, a Demokrata Párt képviselőivel, polgármesterekkel és vállalatvezetőkkel. Az MSZP elnök-frakcióvezetője emellett részt vesz különféle hivatalos találkozókon, ahol az elnökválasztási kampánystratégiákon kívül olyan ügyeket és témákat vitatnak meg, mint a munkahelyteremtés, a szegénység elleni küzdelem, kihívások a globális válsághelyzetben, illetve a XXI. századi modern demokráciák.
Kapcsolódó írások:
- Obama szemlét tartott az Isaac hurrikán pusztította Louisianában
- Nyilvánosságra hozták Obama házi söreinek receptjét
- Obama meggyilkolására és a kormány megdöntésére készült négy amerikai katona
- Obama: fel kell készülnie a lakosságnak az evakuációra
- Obama a szíriai helyzetről tárgyalt
- Obama ellenfelei: Ryan és Romney