Felcsúton találkoznak

Két kicsi legó: Orbán Navracsiccsal értékel

Orbán Viktor miniszterelnök pénteken Felcsúton találkozik Navracsics Tiborral, a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium vezetőjével.

2011.08.04 07:19MTI

A Magyar Nemzet.csütörtöki száma ismerteti, hogy ez a találkozó lesz az első azon négyszemközti beszélgetések sorában, ahol a kormányzati teljesítményt és a minisztériumi munkát értékeli a kormányfő az érintett tárcák irányítóival.

A lap emlékeztet arra, hogy Navracsics Tibor egy július 2-ai interjúban beszélt először arról, hogy Orbán Viktor "a nyár folyamán nyilván át fogja tekinteni a kormány teljesítményét, és meghozza azokat a döntéseket, amelyek ebből a szempontból fontosak lehetnek".

Navracsics azt is elmondta, hogy Orbán Viktor ezeken a beszélgetéseken értékeli majd azt, hogy a jelenlegi személyi kör, illetve intézményi környezet alkalmas-e további feladatok elvégzésére.

A nyári beszélgetések eredményétől függetlenül minden tárcavezető kitölti az eredetileg 2011 végéig vállalt mandátumát - olvasható a lapban.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.