Ismét tüzet fogott a jármű

Szardínia-rali: kigyulladt Turán Frigyes autója

Noha Jordániában célba értek a füstölgő kocsival, a szardíniai futamon már jelentősen nehezítette életüket a tüzes autó, de Frici nem adja fel.

2011.05.07 13:12MTI/ma.hu

Kigyulladt Turán Frigyes Ford Fiestája a rali-világbajnokság ötödik, szardíniai futamán, de folytatja a viadalt - tudatta szombaton a versenyző stábja.

A beszámoló szerint a magyar autós az első gyorsasági szakaszon úgy juttatta célba a kocsit, hogy már közben ugyanazt a szagot érezték navigátorával, mint Jordániában. Vagyis a Fiesta ismét tüzet fogott, így a második szakaszon már nem indulhatott el.

A csapat döntése értelmében azonban a magyar ralis folytatja a világbajnokságot, igaz, a versenyszabályzat értelmében 35 percnyi büntetetőperc jön hozzá az eddigi időihez.


Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.