Fuvaros-demonstráció lesz a fővárosban

Hétfőn demonstrálnak a fuvarozók

A Közúti Fuvarozók Érdekvédelmi szervezete 2008. 03. 17-én 08 .-én reggel 07:00 órától 17:00-ig a XIV. kerület Ajtósi Dürer sor (Felvonulási tér) és Damjanich utca közötti szakaszán bejelentett demonstrációt tart.

2008.03.14 19:15ma.hu

A szervezők tájékoztatás aszerint tiltakozásul fel kívánják hívni a hibás behajtási engedélyrendszerre és más problémákra az illetékesek figyelmét. Az előzetes tervek szerint 100 teherautóval demonstrálnának, az eredménytelen fellépés esetére segítséget kérnek támogatóiktól.

Ebben az esetben a következő útvonalon. Kistarcsai kórház épülő M-0-s körforgalom - Kerepesi úton befelé - A Hungária körút - végig a Bécsi útig - Zay u.-i SHELL kútnál (BNV szerviz ) visszafordulva újra Hungária körút - Lágymányosi -híd - egyetem -Dombóvári útnál vissza - Lágymányosi híd - Hungária-körút - Kerepesi úton kifelé Kistarcsai kórház épülő M-0-s kőrforgalom útvonalon visszafordulva a közlekedési szabályokat betartva körforgalom szerű folyamatos közlekedéssel állhatnak melléjük.

A szervezők egyúttal felhívják a szimpatizánsok figyelmét, hogy a közlekedési szabályokat betartva vegyék figyelembe, hogy folyamatos,szabályos közlekedéssel kell végigmenniük a fenti útvonalon.

Bővebb információk a szervezet honlapján találhatók.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.