A VW több mint egyharmados részesedést akar
A VW akár 20 százalékos részesedést szerezhet a Suzuki Motorban
A Volkswagen akár húsz százalékos részesedést is szerezhet a japán Suzuki Motor Corp-ban. Az erről szóló bejelentésre hamarosan sor kerülhet - közölte az ügylethez közel álló három forrás kedden a Reuters hírügynökséggel.
2009.12.08 17:33MTIAz egyik, név nélkül nyilatkozó forrás azt mondta, hogy a Volkswagen "könnyen" elérheti a több mint egyharmados részesedést a japán cégben. Hozzátette: a bejelentés akár még a héten megtörténhet. A húsz százalékos Suzuki-részesedés értéke mintegy 250 milliárd jen (2,8 milliárd dollár) a jelenlegi árfolyamon számolva. A Volkswagen és a Suzuki szóvivői nem kommentálták az értesülést.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06