Végre a "való életben" is lefotózták az új Ferrari

Úton a megjelenés felé: 458 Italia

A Ferrari 458 Italia a rendkívül sikeres F430-ot készül leváltani. Az újdonságot először a Frankfurti Autószalonon állítják ki az olaszok.

2009.08.08 18:51autolabor.hu

A Ferrari 458 Italia a rendkívül sikeres F430-ot készül leváltani. Az első hivatalos képek úgy érkeztek, mint derült égből a villámcsapás, azzal a különbséggel, hogy ennek a villámnak örültünk. Ahhoz sem kellett sokat várni, hogy egy szemfüles fotós az utakon tesztelt példányok egyikét is lefényképezze. A Ferrari által kiadott képek után nem meglepő, hogy alig álcázzák az autót, amit egy vidéki úton sikerült lekapni. Az újdonságot először a Frankfurti Autószalonon állítják ki az olaszok.


Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.