A SEAT a mobiltelefon-játékok világába lép
Óriási siker a SEAT új Cupra Race játéka
Mindössze három hét alatt több mint negyedmillió letöltéssel, az iPhone/iPod touch készülékekre készült új SEAT-játék e platform legnépszerűbb szoftverei közé lépett elő.
2009.04.14 18:40ma.huA játék valójában már egy hét után az ingyenes alkalmazások hármas élmezőnyében szerepelt, mégpedig minden kategóriát egybevetve. Az Apple iTunes App Store oldaláról ingyen letölthető játék erőteljes 3D-megjelenítése valóban dinamikus élményt kínál az új SEAT Ibiza Cupra modellel.
Az autó a játék elején az egyéni igények szerint alakítható ki, majd kezdetét veszi a kaland. A "Test Drive", "Time Attack" és "Race" beállítások alatt más és más élmény vár.

A SEAT a márka alapvető értékeit képviselve jelent meg a mobiltelefon-játékok piacán: sportos, élénk és design-orientált. A Cupra Race játékot mindezen tulajdonságok jellemzik.
2009. júniusában a Cupra Race játék webes alkalmazása is elérhetővé válik a Club SEAT tagjai számára, akiknek dinamikusan bővülő csapata világszerte immár több mint 170 ezer tagot számlál. Nyáron izgalmas frissítés is érkezik, amely további autókat, pályákat és versenymódokat kínál.