Hárman sérültek

Személyautó balesete a 44-es főúton

Baleset miatt a 44-es főútról a Békéscsaba-Doboz közötti útra terelik a forgalmat a Veszely leágazásnál Gyula és Békéscsaba között.

2013.09.25 10:34MTI

Egy személyautó sodródott le az főútról Békéscsaba előtt néhány kilométerre - tájékoztatta a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-t.

Vargáné Szombati Andrea elmondta: a személyautóban utazó három embert a mentők kórházba vitték. A baleseti helyszínelés és a műszaki mentés idejére a 44-es főúton Veszely és Békéscsaba között teljes útzár van, a rendőrök a forgalmat a Békéscsaba és Doboz közötti útra terelik.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.