Budapest-Lajosmizse

Halálos gázolás miatt késtek a hajnali vonatok

Késtek a vonatok a Budapest-Lajosmizse vasútvonalon, mert a gyóni megállóhelynél elgázolt egy férfit egy Nyugati pályaudvarra tartó személyvonat.

2013.08.13 07:29MTI

A balesetet követő rendőrségi helyszínelés végéig Örkény és Dabas között nem közlekedhettek a vonatok, emiatt az említett vonalon jelentős, 30-90 perces késések alakultak ki.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.