Teljes útzár!

Karambol a 31-esen, két sérült

Két ember megsérült, amikor két azonos irányba tartó személyautó karambolozott, a 31-es főúton, Jászapáti határában.

2013.06.06 16:25Havariapress

Két ugynabba az irányba haladó személyautó ütközött össze csütörtökön délután, a 31-es főúton, Jászapáti határában. A balesetben ketten sérültek meg, őket a mentők kórházba szállították. 

A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit, a helyszínelés idejére az utat teljes szélességében lezárták, a forgalmat Jásztelek, illetve Jászkisér felé elterelik.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.