Baleset Poroszló határában
Gyorshajtás miatt zuhant a Tisza-tóba, meghalt a sofőr
Gyorshajtás miatt zuhanhatott a Tisza-tóba egy autós kedden reggel Poroszló határában. A sofőr életét vesztette az elmerült járműben.
2013.01.02 10:29HavariaPressA baleset kedden reggel történt a Heves megyei Poroszló határában. A gáton közlekedő autós - a rendőrségi vizsgálat szerint - nem az út- és látási viszonyoknak megfelelően választotta meg sebességét, emiatt lesodródott a tó árterébe.
A Suzuki nekiütközött a zsilipnek, majd a vízben elmerült.
Az autóban egyedül ülő 52 éves férfi életét vesztette, a tűzoltók holtan találták a tóból kihúzott gépkocsiban.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06