A férfi és két gyermeke meghalt

Öngyilkos szándékkal hajtott a busznak a sofőr Paksnál

Szándékosan hajtott bele egy autóbuszba egy férfi, autójában két gyermekével, vasárnap délelőtt, a 6-os úton, Paks közelében. A balesetben mindhárman életüket vesztették.

2012.04.23 11:23havariaPress

Az elsődleges adatok szerint szándékosan hajtott bele hátulról egy menterend szerinti autóbuszba egy férfi, vasárnap délelőtt, a 6-os úton, Paks közelében. A balesetben a férfi, valamint 5 éves lánya és 10 éves fia a helyszínen életüket vesztették. A buszon kilencen sérültek meg, ketten súlyosan. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.