Negyven ország 700 kiállítója vesz részt
Járműipari kiállítás Németországban - 19 magyar céggel
Az ITD Hungary magyar befektetésösztönzési és kereskedelemfejlesztési ügynökség szervezésében tizenkilenc magyar cég mutatkozik be május 6-8. között a németországi Stuttgartban, a járműgyártás különböző területeire fókuszáló European Automotive Expón.
2008.05.07 19:45MTIAz ITD Hungary magyar befektetésösztönzési és kereskedelemfejlesztési ügynökség szervezésében 19 magyar cég mutatkozik be május 6-8. között a németországi Stuttgartban, a járműgyártás különböző területeire fókuszáló European Automotive Expón - közölte az ügynökség szerdán.
Az idén 10. alkalommal megrendezésre kerülő rendezvényen mintegy 40 ország 700 kiállítója mutatkozhat be a tízezres nagyságrendű szakmai látogató előtt. A csaknem 25.000 négyzetméretes bemutatkozást egy sor szekció tarkítja, így az ágazat szinte minden részterülete számára fórumot biztosít az expo.
A rendezvényen évről évre olyan autóipari óriások és beszállítóik képviseltetik magukat és keresnek üzleti partnereket, mint az AUDI, a BMW, a Daimler, a Ford, a Knorr-Bremse, illetve a Porsche, a Renault, a Siemens vagy a Volvo és a VW.
Az ITD Hungary közleménye szerint már a kiállítás első napján is több száz szakmai látogató kereste fel a magyar standot, és már most komoly érdeklődés tapasztalható a magyar cégek iránt.