Az utat lezárták

Brutális karambol Kónynál - nem tudják kivágni az áldozatokat

Egy ember meghalt, hárman súlyosan megsérültek, amikor két személyautó frontálisan ütközött a 85-ös úton, a Győr-Moson-Sopron megyei Kónynál.

2012.03.03 19:50HavariaPress

A baleset szombaton este fél hét körül történt a 85-ös út 14-es kilométerénél, Kónynál. Két személyautó - eddig tisztázatlan körülmények között - frontálisan karambolozott. Az ütközés során egy ember olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. A balesetnek három sérültje is van: közülük ketten a roncsok közé szorultak, a tűzoltók szabadították ki őket, mindegyikük állapota súlyos. A mentés idejére a főutat teljes szélességében lezárták, a rendőrök Kónyon keresztül elterelik a forgalmat.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.