A nő a helyszínen meghalt

Gázolt a HÉV a Szépvölgyi úti megállóhelynél

Halálra gázolt egy nőt a Szentendrére tartó egyik HÉV-szerelvény csütörtök délután.

2012.01.26 15:54MTI

A gyalogos a Szépvölgyi úti megállóhely előtt, tiltott helyen akart átmenni a vágányokon, amikor a HÉV-szerelvény elütötte; a nő a helyszínen meghalt - tájékoztatott Erős János a BKV fődiszpécsere.
   
A helyszínelés ideje alatt a HÉV az Árpád és a Margit híd között egy vágányon közlekedett, a forgalomkorlátozást nem sokkal 15 óra előtt feloldották.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.