NAV

20 ezer doboz cigarettát foglaltak le Tatán

Egy olasz bútorszállító ellenőrzésekor húszezer doboz adójegy nélküli cigarettát talált Tatán a napokban a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Közép-dunántúli Regionális Bűnügyi Igazgatósága.

2013.02.27 09:46MTI

Ráskai Rita, a szervezet sajtóreferense elmondta: a raktér kiürítése után a pénzügyőrök a teherautó vezetőfülke felőli falában rejtekhelyet találtak, ahonnan 16,5 millió forint értékben foglaltak le dohányárut, köztük ismert világmárkák termékeit. 

A nyomozás kiderítette, hogy a rakomány Nyíregyházán került az ukrán sofőrhöz. A kocsi vezetője ellen orgazdaság miatt eljárást indítottak.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.