Esküvő rabruhában
Tárgyalás és esküvő egy füst alatt - Holtomiglan rabruhában
Nem kellett külön drága öltönyt csináltatnia az esküvőjére egy férfinak az Egyesült Államokban: ingyen kapott ruhát - egy börtöntől.
2010.08.10 08:04MTIA férfi kábítószer kapcsán került bíróság elé, és menyasszonyával megkérték a bírót, egy füst alatt adná össze őket. A hatósági ember csodálkozott ugyan - ilyen kérést még sosem kapott -, de nem ellenkezett, mondván "teljes szolgáltatást nyújtó bíróság a miénk", és élve jogával, összeadta a párt.
Előtte - szokás szerint - fennhangon feltette a kérdést, hogy van-e a teremben valaki, aki tud a frigy bármilyen akadályáról, senki nem hozakodott elő a három év börtönnel, melyet jó eséllyel kap a vőlegény, ha jogerősen elítélik.
A férfi rabruhában volt, kezén karperecként bilinccsel, menyasszonya fehér helyett szürke ruhában - ő bilincs nélkül. Az ügyész tiltakozott a csókváltás ellen, de nem törődtek vele.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06