Az énekesnőnek szerelme csiszolja a dalait!
Pflum Orsi: Nagy pofon ért, de talpra állok!
A Cool Live műsorában Orsi elmondta, bár az életében az utóbbi időben háttérbe szorult a színpad, most új lendülettel folytatja az éneklést. Kiderült, hogy készül egy új dal, amit a következő Eurovíziós Dalfesztiválra szánnak.
2009.02.04 08:30rtlbulvar.hu
– " A szöveg és a zenei alap is készen van. Most jönnek a próbarögzítések, amiket visszahallgatva csiszolgatjuk a szerzeményt, hogy minél jobb legyen. Mindenki tesz hozzá valamit, még a kedvesem is."- mondta a lelkes énekesnő.
Orsi bevallotta, a jövőbeli terveiben slágerek, nagylemezek, valamint rengeteg koncert szerepel. Mindezekhez pedig egy eddig teljesen új stílust kíván meghonosítani a pop-világban: arab zenei elemeket is hallhatunk majd az új dalokban.
Ez egy igen egyszerű recept. Az arab hatású zene mellé egy teljesen eltérő külsejű, szőke, világos bőrű, göndör énekesnő.
Szinte biztos siker! Mindezt pedig legutóbbi, világhírnévre szert tett, Amr Mustafával közösen készített szerzemény is alátámasztja.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06