Meddig tervezhették?
Ez van, amikor a tűzoltók unatkoznak
A filmek alapján bizonyára mindenki azt hiszi, hogy amikor épp egyetlen ház sem ég, a tűzoltók alvással, rejtvényfejtéssel, tévézéssel és hasonló unalmas dologgal ütik el az időt. Most leleplezzük az igazságot!
2014.04.18 16:29ma.hu
Amikor az élet nagy dolgain gondolkozunk, viszonylag ritkán szerepel a témák között az a kérdés, hogy vajon mit csinálnak a tűzoltók, amikor épp nem tüzet oltanak. A válasz ugyanis teljesen nyilvánvalónak tűnik: alszanak, kártyáznak, tévéznek, szoktuk látni a filmekben is, miért gondolkozzunk hát rajta?
Pedig ha sejtenénk az igazságot... most egy orosz egység megmutatja, mivel ütik agyon az időt.Az biztos, hogy az unalomhoz semmi köze!
Kapcsolódó írások:
- Kenyérpirítóból szabadították ki a tűzoltók a férfi nemiszervét
- Alig tudták eloltani a tüzet, mivel maga a tűzoltóság égett - videóval
- Megható: oxigénpalackkal élesztették újra a tűzoltók a cicát
- Tűzoltók élesztették újra a füstmérgezést kapott gyíkot
- Tűzoltók vitték a templomba: a menyasszonyi kocsi kiégett
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06