Folyamatosan mézesheteket élnek át
Képek - Mesés nászútra vitte Nádas Györgyöt újdonsült felesége
Nádas György mostanában nemcsak boldog, de büszke is: boldog, mert újdonsült feleségével és annak lányával újra teljes családot alkotnak, büszkeség pedig az X-Faktorban feltűnt fiára nézve tölti el.
Mesés nászútra ment Nádas György
Nádas György boldogabb és büszkébb, mint valaha, és mindkettőre meg is van a jó oka: nemrégiben vezette oltár elé kedvesét, Zsuzsit, akinek 12 éves lányával immáron újra egy kerek családot alkotnak, fia, Gábor pedig ha egyelőre nagy sikereket nem is ért el, de remek produkcióval mutatkozott be az X-Faktor idei válogatójában. Jókedvét tovább fokozza, hogy az esküvő óta életük egy véget nem érő mézeshét, és ha már romantika, akkor annak is megadják a módját: kétszer is elmentek nászútra.
"Először Rodoszon jártunk, azt én választottam, Zsuzsi pedig örömmel jött, mert még nem ismerte a szigetet. Aztán viszonozta a meglepetést, az itthoni nászút helyszínét már ő választotta, Egerszalókra utaztunk egy mesés hétvégére" - árulta el az újdonsült férj, aki azt is bevallotta, hogy bár nem sokan gondolnák róla, ő valójában nagyon romantikus lélek. Így aztán végképp nem meglepő, hogy odáig voltak az ezeregyéjszaka világát idéző mesés szálloda láttán.
Az "ifjú" házaspár önfeledten vette birtokba Aladdin világát, amit nemcsak a környezet jelentett, de a finom illatú füstölők, az ízletes ételek, és persze ki nem hagyhatták volna a különleges mentateát, amit arab szokás szerint szolgáltak fel nekik. Csak a shisházást nem próbálták ki, de azért az elengedhetetlen kellékét, az arab vízipipát megcsodálták.
"Napra pontosan egy hónapos házasok voltunk, amikor megérkeztünk a hotelbe, ott aztán egyik meglepetés érte a másikat. Én személy szerint nem is tudtam róla, hogy a fővároshoz ennyire közel létezik egy igazi Marokkó" - lelkendezett a humorista. A wellness elmaradhatatlan eleme volt a rózsaszirmos massai fürdő, amit nászutasokhoz híven együtt próbáltak ki, utána pedig mi mással kényeztethették volna belülről is a testüket, mint a szállodáról elnevezett Shiraz borral.
Ez utóbbi a hotel igazgatójának személyes ajándéka volt, amivel végképp levette a lábáról a szerelmespárt. "Azóta is féltve őrizzük és azt beszéltük meg Gyurival, hogy a fél éves házassági évfordulónkon bontjuk majd fel" - mosolygott a boldog feleség.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06