A névsor még nem teljes a februári koncertre

Összefognak a sztárok Magyarországért

A teljes társadalom számára fontos ügyek támogatásáért fogott össze mintegy harminc hazai előadó, a nonprofit koncertsorozat első részével az államadósság csökkentéséhez járulnak hozzá.

2012.01.27 08:29Sunhill Media

2012. február 19-én kerül megrendezésre az Összefogás Koncert Magyarországért, melynek első két állomása Győr és Budapest. Fővédnöke Borkai Zsolt, Győr polgármestere, a MOB elnöke. A koncertsorozat nonprofit kezdeményezés, amelynek célja, hogy a teljes magyar társadalom számára fontos ügyeket támogasson.

Kora délutántól késő estig folyamatosan lépnek színpadra a népszerű előadók a Győr Városi Egyetemi Sportcsarnokban és a Papp László Budapest Sportarénában.

Tiéd a színpad! - Pályázat zenekaroknak

A barátaitok imádják a zenéteket? És már látták is néhányan a videótokat a YouTube-on? És játszottatok már többezres közönség előtt a Budapest Sportaréna hatalmas színpadán? Ha még nem, itt a lehetőség!
Az Összefogás Koncerten lehetőséget biztosítunk arra, hogy a hivatalos programban szereplő előadók mellett két további zenekar is fellépjen 2012. február 19-én a Papp László Budapest Sportaréna színpadán a többezres közönség előtt, világszínvonalú hangosítással.
A pályázó zenekarok közül egyet a hét tagú szakmai zsűri, egyet pedig a közönség szavaz meg (a szavazatokat egy Facebook alkalmazáson keresztül lehet majd leadni).
A zenekarok jelentkezését 2012. február 5-ig várjuk. A facebookos közönségszavazás 2012. február 6-án indul, és február 14-én éjfélkor zárul. A jelentkezés feltételeit a www.osszefogaskoncert.hu oldalon találjátok.

A fellépők: Adri, Bende Ildikó, DJ Dominique, Forgács Péter, Hangária, Hien, Járai Márk, Kiki (Patkó Béla), Király Viktor és Király Linda, Kiss Tünde, Kozmix, L.L. Junior, Lukács Tibor, Mészáros Árpád Zsolt, Miller Zoltán, MM (Márton Máté), Molnár Ferenc Caramel Mórocz Adri és Boribon muzsikál, Mystery Gang, Nagy Balázs, Patai Anna, Széles Iza, Tóth Vera, Török Ádám, Vásáry André, Venczel- Kovács Zoltán, a lista folyamatosan bővül…

Zenei rendezők: Bársony Bálint és Némo. A koncert szervezői a „Tiéd a színpad!” pályázat keretében lehetőséget nyújtanak két amatőr zenekarnak is, hogy a Budapest Sportaréna színpadán mutatkozhassanak be: a jelentkező zenekarok közül egyet az Összefogás Koncert fellépőiből alakuló hét tagú zsűri választ ki, egyet pedig a nagyközönség az Interneten szavaz meg (a szavazatokat egy Facebook alkalmazáson keresztül lehet majd leadni).

A februári győri és budapesti koncertek a magyar államadósság csökkentéséhez járulnak hozzá: a bevételek – a technikai költségek levonása után – az Összefogás az Államadósság Ellen Alap számlájára kerülnek. A jegyek ára 2012 forint, a 14 év alatti gyermekek pedig 0 forintért juthatnak belépőhöz – ők egy a koncertre hozott ajándékkal segíthetnek, amit a Máltai Szeretetszolgálat juttat el a rászorulóknak.

Az álló és ülőhelyekre szóló jegyek már kaphatóak a Ticket Express Jegyirodáiban (www.tex.hu)
A koncert honlapja: www.osszefogaskoncert.hu
A koncert facebook oldala: www.facebook.com/osszefogaskoncert

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.