Miuláslányként hódít Leanne Crow
Ezekhez a cicikhez már emelődaru kell!
Leanne Crow csatlakozott a mostanság eléggé érthető módon népszerűvé vált mikuláslány-divathoz, csak neki nem a pocakja, hanem kicsit feljebb, a melle dudorodik ki erőteljesen a kabát alól. Ja, nincs is kabátja!
2011.12.16 19:29ma.huOrbitális, gigantikus, elképesztő... csupa ehhez hasonló jelzők cikáznak át az ember szeme előtt, ha váratlanul szembekerül Leanne Crow melleivel. Ráadásul a hölgy most megpróbált a mikulás álarca mögé bújni, de sajnos lebukott: először is, nincs neki olyan hosszú és fehér szakálla, másodszor meg elárulná őt a kelleténél magasabbra csúszott pocak, legalábbis ha kabátot viselne.
De nem visel kabátot, így aztán tényleg a vak is láthatja, hogy nem pocak az, sőt, ami ott elöl dudorodik neki, az két hatalmas cici. De még milyen hatalmasak, tulajdonképpen külön-külön is képesek lennének eltakarni Leanne fejét.
Azért a fantáziát nemcsak ez indítja be. Szívesen megbirizgálnánk ott a bugyiján is azt a zöld kis bigyót, ugyebár?
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:18 Felborult egy motoros kishajó a Dunán, egy embert még keresnek
- 6:10 Szokatlan jelenségre figyeltek fel a bálványosi Csiszárfürdőn
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 18:34 Higiéniai problémák egy wellness-szállóban, a NAV leengedte a medence vizét
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06