Nincs idejük pletykálkodni
Kiszel Tünde cáfol, Károly perre megy: "Nem csaltak meg!"
Egy titokzatos nő keze pihent egy nemrég megjelent fotó tanúsága szerint Kiszel Tünde párjának combján, a pár azonban cáfolja, hogy Károly félrelépett volna, a lapot pedig beperelik.
2011.06.29 07:37ma.hu / Napiász OnlineKülönös fotót közölt a minap egy bulvárlap, amelyen Kiszel Tünde szerelme, Károly látható némileg félreérthető helyzetben egy másik nővel: az ismeretlen személyazonosságú hölgy keze a férfi combján pihen, ami meghitt viszonyt feltételez kettejük között. A lap azonban nem elégedett meg a kétértelmű fotó közzétételével, a jelenetet "Megcsalják Kiszelt?" címmel kommentálta.
A képet állítólag egyik olvasójuk készítette egy bevásárlóközpontban és még jutalmat is kapott érte, másnap pedig folytatódott a botrányszagú történet, mert a pletykalap szerint Tünci kiakadt párjára, egész nap csak ordítozik vele, és az ismeretlen hölgy oldalán sem rózsás a helyzet, mert ő is párkapcsolatban él.

Mivel a kézmozdulat akár egy pillanatnyi érintés is lehetett egy fesztelenebb beszélgetés során, a helyzet korántsem olyan egyértelmű, mint amilyennek a lap beállítja, Tünci felháborodása viszont valós, csak épp nem Károly a célpont, hanem a bulvárlap.
Állítása szerint ugyanis kapcsolatukkal minden a legnagyobb rendben van, de további részleteket nem kívánt hozzáfűzni a kompromittáló fotóhoz. Így egyelőre nem lehet tudni, hogy ki az az ismeretlen hölgy és pontosan milyen kapcsolat van közte és Károly között. Kiszel csak annyit mondott a történtekkel kapcsolatban, hogy most épp lakásfelújítás van náluk, nem ér rá ilyen pletykákkal foglalkozni - majd ezzel a lendülettel átpasszolta a labdát Dr. Hyross Virág ügyvédnek.
A nyaralás előtt álló páros védője a NapiászOnline-nak elmondta, a lap több ponton is jogsértést követett el, amiért mindenképp jogi útra terelik a fotó megjelenését. Nemcsak hamis színben tüntették fel Károlyt, de megsértették a képmásához való jogát, és a magánszférájába is illetéktelenül hatoltak be, mivel a férfi nem minősül közszereplőnek.
Károly kedden személyesen ment be a lap szerkesztőségébe, hogy szép szóval megpróbálja kiharcolni a privát szféráját megillető tiszteletet, ám a lap a hétfői botrányt megfejelte azzal, hogy ezt a beszélgetést is mindjárt kiteregett, ezek után döntött a férfi és az ügyvédnő a jogi út mellett.
További hírek Kiszel Tündéről
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06