Tőzsde

Főleg profitkivétel miatt csökkentek az indexek Ázsiában

Többnyire csökkentek a vezető ázsiai indexek hétfőn, elsősorban a profitkivétel miatt.

2013.01.07 08:57MTI

A tokiói tőzsde összetett indexe, a Nikkei 0,8 százalékos csökkenéssel 10 599 ponton zárt.

A szöuli tőzsde Kospi indexe minimális, 0,03 százalékos csökkenéssel fejezte be a kereskedést.

A sanghaji Composite index 0,06 százalék, a sencseni Component index 0,32 százalék pluszt, a hongkongi Hang Seng index 0,16 százalék, a tajvani Weighted index 0,65 százalék csökkenést mutatott a tokiói tőzsde zárásakor.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.