Egy győzelem, három vereség

Birkózás: hetedikek lettek a magyarok a szabadfogású csapat-vb-n

A helyosztón aratott sikerével a hetedik helyen végzett vasárnap a három kazah versenyzővel kiegészített magyar válogatott az oroszországi Mahacskalában rendezett szabadfogású birkózó csapat-világbajnokságon.

2011.03.20 15:38MTI

Gulyás István együttese a csoportban egy győzelemmel és három vereséggel zárt, így negyedik lett az ötösben, s a hetedik helyért léphetett szőnyegre Kirgizisztán legjobbjai ellen.

A magyar együttes a kirgizek mellett Grúzia és Bulgária válogatottját utasította maga mögé a csapat-vb-n.


Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.