Nagy lehetőség előtt a Real magyar tehetsége

Ramos beválthatja Szalai reményeit

Laczkó Mihály szerint a Real elnöke a fiatalok mellett érvel, ezáltal előtérbe kerülhet az eleddig csak a második számú csapatban szereplő magyar támadó, Szalai Ádám.

2008.12.10 18:35nb1.hu

Legutóbb egy hosszabb beszélgetés keretein belül taglalta ifj. Laczkó Mihály a Real Madrid és Szalai Ádám helyzetét. Szalai menedzsere elmondta, hogy a tegnap leváltott vezetőedző, Bernd Schuster egyáltalán nem igyekezett a fiatalokat beépíteni a csapatba, ami értelemszerűen Szalai karrierjét is hátráltatta, mert a királyi gárda sem kölcsön, sem végleg nem akarta eddig elengedni a tehetséges éket. A helyzet azonban nagymértékben változott, mert Bernd Schustert Juande Ramos váltotta a kispadon.

- Egyelőre még nem tudjuk, hogy mennyire ismeri a Ramos a fiatalokat - mondta Laczkó Mihály. - A múltnál mindenesetre biztosan jobb, mivel Schuster ideje alatt nyugalommal ülhettünk a helyünkön, ő nem számított a tehetségekre. Ugyan Ádámék csapata is gödörben van, legutóbb egy-nullra kikaptak, de hozzáteszem, útban a meccs felé hallották a német edző nyilatkozatát, miszerint a fiatalok közül senkire nem számít. Nyilván ez sem dobta fel őket... De amint bejelentették, hogy Juande Ramos lesz az edző, a Real elnöke, Calderón ebédre invitálta a második sort, vélhetően ott vázolja fel a fiataloknak a jövőbeni terveket. Egyébként Calderón is azon az állásponton van, hogy az nem állapot, ha nem nyúlnak a fiatalokhoz. Reménykedve várjuk, hogy mit hoz a jövő, mindannyian bízunk abban, hogy Ramos bátrabban nyúl majd a jövő ígéreteihez.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.