Pedig 15 millió euró - szezononként
Juventus: Buffon nem eladó
A korábbi hírekre reagálva a Juventus labdarúgócsapatának vezetői kijelentették, hogy első számú kapusuk, Gianluigi Buffon nem eladó. A tekintélyes La Gazzetta dello Sport pénteken arról írt, hogy a Manchester City 75 millió eurót kínál a világbajnok kapusért, akit öt évre szerződtetne és szezononként 15 millió euró fizetést adna neki.
2008.11.22 12:35MTI"Gigi nem eladó, ezért ára sincs. A Manchester Citytől nem kaptunk ajánlatot, és senki mással sem tárgyalunk róla" - cáfolt határozottan Blanc.
Minden szurkolónkat szeretnék megnyugtatni, Buffon még nagyon sokáig nálunk játszik majd."
A 2001 óta a Juventust erősítő 30 éves hálóőr, aki éppen sérüléséből lábadozik és csak jövőre tér vissza, a közelmúltban úgy nyilatkozott, hogy ő maga kérné eladását, ha egy jelentős összeget kínálna érte egy külföldi klub.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06