FIFA-kongresszus
Blatter kiáll a tévés visszajátszások mellett
Joseph Blatter, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) elnöke szerint meg kellene fontolni, hogy a vitatott játékvezetői ítéleteknél a csapatok vezetői mérkőzésenként két alkalommal lehetőséget kaphassanak televíziós visszajátszások kérésére.
2014.06.12 11:32MTI
A 78 esztendős svájci sportdiplomata a FIFA szerdai, Sao Pauló-i kongresszusán szólalt fel, és sokakat meglepett ötletével, mert korábban éppen ő volt az egyike azoknak, akik ellenezték a technikai segédeszközök használatát.
A vitatott szituációk eldöntésre vezették be és a most kezdődő brazíliai világbajnokságon használják először a gólbíró-technológiát. Blatter ez utóbbit meghagyná, és ezzel együtt adna lehetőséget a csapatok vezetőinek vagy edzőinek a televíziós ismétlések kikérésére két alkalommal.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06