Brisbane-i tenisztorna
Serena Williams megvédte címét
A címvédő és világelső Serena Williams nyerte a brisbane-i keménypályás tenisztorna női versenyét, miután a szombati döntőben két játszmában legyűrte a fehérorosz Viktorija Azarenkát.
2014.01.04 13:45MTI
Az amerikaiak kiválósága az első szettben biztosan, a másodikban viszont csak nagy csatában, 2:4-ről visszakapaszkodva tudta megadásra késztetni a viadalon második helyen rangsorolt riválisát, aki ellen kettejük különpárharcában 14-3-ra módosította győzelmi mérlegét.
A férfiaknál két volt világranglista-vezető vívja a döntőt, mivel a svájci Roger Federer a francia Jeremy Chardy, az ausztrál Lleyton Hewitt pedig a japán Nisikori Kej felett diadalmaskodott az elődöntőben.
Eredmények:
nők (1 millió dollár összdíjazás):
----------------------------------
döntő: S. Williams (amerikai, 1.)-Azarenka (fehérorosz, 2.) 6:4, 7:5
férfiak (453 ezer dollár összdíjazás):
--------------------------------------
elődöntő: Federer (svájci, 1.)-Chardy (francia, 8.) 6:3, 6:7 (3-7), 6:3
Hewitt (ausztrál)-Nisikori (japán, 2.) 5:7, 6:4, 6:3
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06