+ két év

2016-ig hosszabított a montenegrói futballkapitány

Két évvel, 2016-ig meghosszabbította szerződését Branko Brnovic, a montenegrói labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

2013.12.25 12:31MTI

A 46 esztendős szakember 2011 októbere óta irányítja a nemzeti csapatot. A gárda elbukott a 2012-es Európa-bajnokság pótselejtezőjében, és a jövő évi világbajnokságra sem jutott ki, miután csoportjában a harmadik helyen végzett.

Brnovicot most azzal bízták meg, hogy vezesse ki a válogatottat a 2016-os kontinensviadalra. A kapitány kiemelte: reméli, most már végre megcsinálják azt, ami eddig kétszer majdnem sikerült, és kijutnak egy nagy tornára.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.