Gyerünk, Talma!

Talmácsi harmadik az első szabadedzésen

Talmácsi Gábor a harmadik helyen végzett a gyorsasági motoros-világbajnokság Brit Nagydíjának első szabadedzésén a 125 kcm-es kategóriában.

2008.06.20 12:02MTI/ ma.hu

Talmácsi a héten azt nyiltakozta, hogy a brit nagydíj után már olyan versenyek jönnek, amelyeket szeret, amelyeken kiemelkedő teljesítményt vár el magától. 

Ez azt is jelenti, hogy ha jól teljesít most Angliában, akkor egy hosszú hajrát nyitva akár még be is foghatja az éllovasokat. Jelenleg 44 pont a hátránya az elsővel szemben, ami soknak tűnik, de két-három jó futam alatt ledolgozható. 

A viadal honlapja szerint az összetett pontlistán jelenleg hatodik helyen álló címvédőnél csak az olasz Alessandro Iannone és a spanyol Pol Espargaró volt gyorsabb. 

125 kcm, 1. szabadedzés: 

1. Iannone (olasz, Aprilia) 1:38.705 p 
2. Espargaró (spanyol, Derbi) 1:38.837 
3. Talmácsi Gábor (Aprilia) 1:38.838 

A további program (magyar idő szerint): 

péntek: 125 kcm: 1. időmérő, 12:10 óra
               250 kcm: 1. időmérő, 14:10 óra 
szombat: 125 kcm: 2. időmérő, 12:10 óra
                  MotoGP: időmérő, 12:55 óra 
                  250 kcm: 2. időmérő, 14:10 óra 

vasárnap (Brit Nagydíj): 125 kcm: 11 óra
                                            250 kcm: 12:15 óra 
                                            MotoGP: 14 óra

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.