Kézilabda
Iváncsik Gergő ideiglenesen lemondta a válogatottságot
Iváncsik Gergő ideiglenesen, egy évre lemondta szereplést a férfi kézilabda-válogatottban, amellyel a negyeddöntőig jutott a spanyolországi világbajnokságon.
2013.01.26 11:06MTIAz MKB Veszprém balszélsője a Nemzeti Sport szombati számában megjelent interjújában arról beszélt, hogy azért jutott erre a döntésre, mert a vb volt sorozatban a harmadik olyan nagy torna - a tavalyi Európa-bajnokság és olimpia után -, amelyen önmagához mérten rosszul játszott.
"Egy gyengébb produkció még talán elment volna, de három... Dühít és elkeserít" - mondta önkritikusan a válogatottban 13 éven át szereplő Iváncsik, aki Mocsai Lajos szövetségi kapitánnyal azt beszélte meg, hogy az idei, áprilisi Eb-selejtezők előtt még egyeztetnek, ám szinte biztos, hogy egy évig nem szerepel a csapatban.
"Azt ugyanakkor megígértem a kapitánynak, hogy ha a jövő évi Európa-bajnokság után még szükség lesz rám, visszatérek" - közölte.
Iváncsik a válogatott vb-szereplését jónak értékelte, de nem titkolta, csalódást jelentett számára, hogy nem sikerült nagy bravúrt végrehajtani és legyőzni a dán válogatottat a négy közé jutásért. Szerinte a csapat közvetlenül a legszűkebb elit mögött áll a világon, és lát esélyt arra, hogy a jövőben még feljebb lépjen.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:18 Felborult egy motoros kishajó a Dunán, egy embert még keresnek
- 6:10 Szokatlan jelenségre figyeltek fel a bálványosi Csiszárfürdőn
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 18:34 Higiéniai problémák egy wellness-szállóban, a NAV leengedte a medence vizét
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06