Labdarúgás
Maradona fia az argentin harmadosztályban futballozik tovább
Diego Maradona fia hamarosan az argentin harmadosztályban szereplő El Porvenir labdarúgócsapatához szerződik.
2012.08.16 20:00MTIDiego Sinagra Maradona - akit Diego Juniornak hívnak a lapok - 1986-ban Olaszországban született. Édesanyjának, Cristina Sinagrának akkor volt viszonya a világklasszis futballista édesapával, amikor Diego Maradona a Napoli csapatában játszott.
"Imádom az argentin futballt, minden vágyam az volt, hogy ott futballozhassak" - mondta Diego Junior, aki eddig alacsonyabb osztályú olasz együttesekben lépett pályára.
"Egy centet sem kell fizetnünk érte, viszont érkezésének köszönhetően sokan felfigyelhetnek klubunkra, ami talán némi plusz bevételt is hoz nekünk" - írta Twitter oldalán Luis Ventura, az El Porvenir vezetőedzője.
Diego Junior alig tartja a kapcsolatot édesapjával.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:37 Hollandiában kannabiszt találtak egyes Haribo cukorkákban
- 8:31 Az orosz kémügynökség szerint szerb cégek titokban lőszert szállítanak Ukrajnának
- 6:18 Óriási gleccseromlás pusztította el a svájci Blatten települést - videó
- 20:08 Az EU feloldotta a Szíriával szembeni gazdasági szankciókat
- 19:54 Vitézy Dávid: példátlan válsághelyzetbe jutott Budapest
- 18:03 Spanyolország több mint hetven éve nem tapasztalt májusi hőségre készülhet
- 17:52 Karácsony Gergely: törvénytelenül emeltek le Budapest számlájáról több mint 10 milliárd forintot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06