Strasbourgi tenisztorna

Babos Timeáék elődöntősök

Babos Tímea párosban bejutott az elődöntőbe szerdán a 220 ezer dollár összdíjazású, strasbourgi salakpályás női tenisztornán.

2012.05.23 16:40MTI

A versenyeket szervező WTA honlapja szerint a magyar játékos - aki egyesben búcsúzott - oldalán a tajvani Hszie Su-vejjel, két sima szettben nyert az Alekszandrina Najdenova, Teliana Pereira bolgár, brazil kettős ellen.

Babosék az elődöntőben az első helyen kiemelt Natalie Grandin, Vladimira Uhlirova dél-afrikai, cseh duóval találkoznak.

Eredmény:

páros, negyeddöntő: Babos Tímea, Hszie Szu-vej (magyar, tajvani, 4.) - Alekszandrina Najdenova, Teliana Pereira (bolgár, brazil) 6:3, 6:4

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.