Lejtő

Letartóztatták a volt világcsúcstartó Tim Montgomeryt

A 100 méteres síkfutásban elért 9.78 másodperces világrekordját doppingvétség miatt vesztette el, a jövő hónapban pedig csekkhamisítás miatt áll bíróság elé.

2008.05.08 11:32MOB

Heroinnal való kereskedés miatt letartóztatták Tim Montgomeryt. A 100 méteres síkfutás korábbi világcsúcstartóját heroinnal való kereskedés miatt tartóztatták le. 

Montgomerynek nem ez az első zűrös ügye. A 100 méteres síkfutásban elért 9.78 másodperces világrekordját doppingvétség miatt vesztette el, a jövő hónapban pedig csekkhamisítás miatt áll bíróság elé.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.