Szédületes tempóban fogy Rebecca Romijn!

Döbbenet! Mínusz 30 kiló!? Túlzásba viszi a fogyókúrát a színésznő!

Rebecca Romijn már több mint 30 kilóval könnyebb, mint négy hónappal ezelőtt! Ikrei születése óta rohamosan fogy a színésznő, pedig állítólag nem kíván a beteges fogyókúrázó sztárok sorába lépni.

Erotikus képekben a dögös szőkeség! képgaléria

2009.05.06 18:45ma.hu
Rebecca Romijn esküvője napján férjével!

Rebecca Romijn korábban azt nyilatkozta, hogy sajnos sok kellemetlenséggel is járt terhessége, bár büszkén viselte súlyát a terhesség alatt...

Azóta már nagyon boldog, mert január óta már 30 kilótól meg tudott szabadulni.
 
A színésznő állítja: semmilyen erőszakos módszert nem alkalmazott a súlycsökkenés eléréséhez: fogyása nagyrészt az állandó szoptatásnak köszönhető - írja a Kiskegyed.

Romijn szerint az ikrek mellett annyi dolga van, hogy egyelőre ideje sem lenne az életébe beiktatni a testedzést. Bár az X-Men filmek sztárja annyit elárult, hogy hiába fogyott ennyit, ő azért még közel sem találja úgy, hogy visszanyerte egykori alakját, tehát még fog dolgozni azon, hogy teste a régi legyen. 

Rebecca nem gondolta volna, hogy mennyi kellemetlenséggel jár majd terhessége: 

- „Akkora lettem, mint egy bálna, az óriásira nőtt melleim miatt állandóan fájt a hátam, este pedig úgy estem be az ágyba, mint akit agyonvertek. Persze nem panaszkodom, mert ezért a két gyönyörű kislányért semmilyen áldozat sem lehetett drága.” 

Rebecca Romijn és Jerrry O'Connell két és fél év együtt járás után tavalyelőtt házasodtak össze, azzal a tervvel, hogy mihamarabb szülők lehessenek. 

A világ egyik legszebb színésznő-modellje ikreknek adott életet, sőt azóta további babákat tervez, pedig már elmúlt 36 éves.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.