Furcsa halál
Embert ölt az óvszerautomata
Egy repülő fémdarab halálosan megsebzett egy fiatal férfit, aki ki akarta rabolni, ezért felrobbantotta a berendezést a németországi Schöppingenben, a holland határ közelében.
2015.12.28 16:58MTI
A rablók karácsony napján, pénteken akartak hozzájutni robbantás útján az automatában lévő készpénzhez és a gumi óvszerekhez. A detonáció előtt egy autóban kerestek menedéket, az "anyósülésen" helyet foglaló rablónak azonban nem sikerült időben magára csuknia az ajtót, és a felrobbantott automata szétrepülő törmelékéből egy acél alkatrész életveszélyesen megsebesített a fején. A 29 éves haldoklót társai kórházba szállították, de minden újraélesztési kísérlet kudarcot vallott.
A bűntársak azt a mesét adták elő a kórházban, hogy társuk egy lépcsőről leesve törte be a fejét. Az orvosoknak azonban gyanús volt a történet, és értesítették a rendőrséget. A tragédiával végződő rablási kísérlet teljesen hiábavaló volt, mert a rendőrök mind a pénzt, mind az óvszereket megtalálták a felrobbantott automata körül.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06