Nem támaszkodik másra a népszerű időjós
Pataki Zita maga szervezi az esküvőjét
Magánéletét hét lakat alatt őrzi, közelgő esküvőjéről azonban boldogan osztja meg az eddigi tapasztalatokat és a készülődés további fázisait a népszerű időjós, Pataki Zita.
2012.11.27 10:29ma.hu / Life"Az esküvővel kapcsolatban mindent magunk intézünk. Szerintem ez így is van rendben!” - kezdte Pataki Zita a tavaszra kitűzött kézfogójával kapcsolatos beszámolót. Az RTL Klub népszerű időjósa eddig mindig gondosan igyekezett a magánéletét magánéletnek megtartani, és ez most sem változott, de az esküvőről szívesen mesél.
Mint kiderült, nem szeretné másra bízni a szervezést, de ennek nem a bizalmatlanság az oka, sokkal inkább az, hogy magát a készülődést is úgy éli meg, mint a karácsonyt, meghittnek érzi, és azt sem titkolta, hogy közben hihetetlenül jól érzik magukat és rengeteget nevetnek. "Igazi örömforrás a készülődés, újra és újra átéljük az egymásra találás boldog élményét. Közben persze a családtagokat folyamatosan tudósítjuk!” - árulta el a Life-nak.
Miközben az a célja, hogy aki jelen lesz a nagy eseményen, az mind velük együtt örüljön és mindenki átérezze az ő boldogságukat, azt is büszkén mesélte el, hogy már a csodaszép menyasszonyi ruhája is ki van pipálva. "Nagyon szerencsésnek mondhatom magam, hiszen az egyik legjobb barátnőm divattervező. Ő Hrivnák Tünde, az elmúlt években többször is látható voltam a bemutatóin. Még a kifutón is, illetve a By Me Matyó kollekciójának a védnöke is voltam" - mondta, így nem is volt kérdés, hogy a ruha tőle jön majd.
A fotókért és a videókért az RTL-es kollégák felelnek, a haj pedig Zita 15 éves unokahúga keze munkája lesz - árulta el az időjós.

Hrivnák Tündének egyébként nemcsak a ruhát köszönheti, hanem azt az esztétikai központot is, ahol már jó ideje felbukkan időről időre, de most, az esküvő közeledtével megsűrűsödtek a látogatásai. "Évekkel ezelőtt sikerült megszabadulnom 10 kilótól. Az volt talán a leglátványosabb átalakulásom" - emlékezett vissza. Bár manapság már elégedett a kinézetével, teljesen természetes, hogy a nagy napra tökéletes szeretne lenni, ám eközben szóba sem jöhet az önsanyargatás és ebben a Royal Clinics szakemberei nagy segítségére vannak.
"Van egy 5 elemből álló saját programom, ami szerintem az alakformálás alapja, én ehhez tartom magam. A legelső a táplálkozás, a második a mozgás, a harmadik a jó étrend-kiegészítő. A negyedik bármilyen esztétikai beavatkozást jelenthet, az ötödik pedig a pozitív önértékelés" - foglalta össze. Most épp a bőrápolásra tette a hangsúlyt, mert elmondása szerint a nyári napozások után helyenként nem túl esztétikus barna foltok jelentek meg, de szerencsére a következő néhány hónapban bőven jut idő arra, hogy különféle gyümölcssavas kezelésekkel eltüntessék az apró pigmentfoltokat és még a ráncok ellen is hatásos a kezelés.
"Amit még kiemelnék, és ezt a kezelést is mindig megelőzi, az a bőrdiagnosztika" - árulta el Zita, amely után az esztétikai központ szakkozmetikusa egy szemkörnyék-ápoló programot is javasolt neki. "Mivel nem jellemző rám, hogy vastagon fessem magam, így számomra különösen fontos, hogy az arcbőröm makulátlanul szép és egészséges legyen" - fogalmazott. De a legfontosabb mégis az, hogy belülről szépnek érezze magát, mert akkor kifelé is ezt tudja sugározni, márpedig mi tehetne szebbé egy menyasszonyt, mint az, ha rá van írva az arcára: összhangban van magával kívülről-belülről?
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06