Vendégszereplés
Nézőművészeti Főiskola a kézdivásárhelyi Városi Színházban
A Tasnádi István Nézőművészeti Főiskola című előadásával vendégszerepel a kézdivásárhelyi Városi Színházban a budapesti Nézőművészeti Kft. jövőhét hétfőn és kedden.
2013.11.01 13:57MTI
A színházi szatíra szerepeit Scherer Péter, Mucsi Zoltán és Katona László játssza, az előadást Árkosi Árpád rendezte, a díszlet Ágh Márton, a jelmez Kiss Julcsi munkája - olvasható a kézdivásárhelyi teátrum közleményében.
Mint írják, a Nézőművészeti Főiskolát több mint kétszázszor játszották már Magyarországon a 2003-as bemutató óta. A produkció 2004-ben a Vidor Fesztivál fődíját is elnyerte.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06