Még nem tudni semmi biztosat
Stroke-ot kapott Paola belga anyakirályné Velencében
Stroke-ot kapott Paola belga anyakirályné szerdára virradóra az olaszországi Velencében, állapotáról egyelőre nem tudni biztosat.
2018.09.26 12:04MTIAz RTBF belga közszolgálati csatorna tájékoztatása szerint az előző uralkodó, II. Albert 81 éves feleségét még szerdán visszaszállítják Belgiumba.
Egyelőre a részletek nem ismertek, nem tudni azt sem, hogy milyen állapotban van az olasz származású anyakirályné, akinek az elmúlt években voltak egészségügyi problémái, egyebek mellett szívritmuszavara.
II. Albert király húsz év uralkodás után idős kora miatt 2013-ban mondott le a belga trónról legidősebb fia, Fülöp javára.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
- 6:24 Brutális vihar Európa-szerte - apát és fiát elnyelte a föld
- 22:23 Különös teknőst fogtak Tatabányán
- 20:59 Új pókfajtára bukkantak az Aggteleki Nemzeti Parkban
- 18:51 A kannabisz gyógyászati célú termesztéséről szóló törvényjavaslatot terjesztett elő a szlovén kormány
- 16:49 A brit esélyegyenlőségi törvény a születéskori biológiai nem alapján határozza meg a női nemet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06